Luxusné balenie zdarma nad 49€. Doprava zdarma nad 59€ + darček.

info@konybox.sk | +421 908 442 424

Deň matiek - Čím obdarovať svoju mamičku?

Obetavé, láskavé, milé a vždy pripravené pomôcť – také sú mamy. Aj o polnoci by vyrazili na kraj sveta, ak by ste boli v núdzi či v nebezpečenstve. Mamy sú výnimočné bytosti a zaslúžia si len to najlepšie. Zhmotnite svoju lásku a vďaku do originálneho darčeka.

 

Keď sa raz žena stane matkou, jej život sa definitívne zmení.  Naplní sa niečím, čo bolo dosiaľ nepoznané. Deväť krásnych mesiacov sa zavŕši malým, voňavým batôžkom lásky.  Presne od tohto momentu sa epicentrom jej života stane to malé, bezbranné stvorenie, ktoré sa jej pred očami mení, rastie, dospieva. 

Ak by sme chytili aj modré z neba a dalo sa zabaliť do darčekovej krabice, aj tak by to bolo málo. Niet darčeka, ktorý by dokázal byť dostatočným ekvivalentom maminej obety, starostlivosti či strachu o Vás.

Mama nikdy nečaká na darček, cenné sú pre ňu iné veci. Poďakovať a obdarovať ju však môžete a myslím, že aj chcete. Skúste potešiť Vašu drahocennú mamičku našimi darčekovými boxmi. Sú originálne, decentné, jemné a dokážu vyčariť úsmev na tvári každej dámy.  Poďme spoločne na to.

Mamička milujúca luxus a kvalitu

V starostlivosti o telo máme v ponuke Darček pre ženu - Kvetinová záhrada. Skutočný klenot medzi boxami, pripomínajúci čerstvo rozkvitnuté kvety. Luxusné telové mlieko a sprchový gél, s vôňou rozkvitnutej záhrady. Box je doplnený gumičkou z pravého hodvábu a dekoráciou červenej ruže.